sesja niemowlęca

sesja niemowlęca

Zapraszamy do skorzystania z usługi !

Zapraszamy do skorzystania z usługi Sesji Niemowlęcej. Czas biegnie bardzo szybko a Wasz Dzidziuś zmienia się z każdym dniem. Pomożemy Wam zatrzymać piękno tych chwil na fotografii, wykonując stylizowaną sesje Waszemu Skarbowi. Końcowym efektem będzie 15 starannie, cyfrowo obrobionych zdjęć zgranych na CD oraz odbitych w formie papierowej w rozmiarze 15 cm x 23 cm. Cena tej usługi to 350 zł  (+ koszt dojazdu do Państwa). Zapraszamy do obejrzenia zdjęć małych modeli, którzy przygodę sesji mają już za sobą, oraz do zapoznania się z niżej opisanymi szczegółami jej przebiegu.

 

 

Kiedy najlepiej wykonać sesję dzidziusiowi?

 

Najlepszy czas do fotografowania noworodka to okres do czwartego, piątego tygodnia życia. Głównymi zainteresowaniami małego modela, do tego czasu, jest jedzenie i spanie. Gdy dzidziuś jest najedzony, spokojnie śpi, a to pozwala na dowolne układanie, przebieranie, strojenie, podnoszenie itp. Wykonanie zdjęć w pierwszych tygodniach życia maleństwa, oszczędza dużo stresu jemu, rodzicom i fotografującemu, a jednocześnie utrwala te pierwsze, słodkie chwile nowego życia. Oczywiście zdjęcia jak najbardziej wykonuje się również w następnych tygodniach życia, ale  należy uzbroić się w cierpliwość i pogodzić z tym, że sesja zabierze więcej czasu. 

     

 

Gdzie odbywa się sesja i ile trwa?

Zdjęcia najczęściej wykonujemy u Państwa w domu. Oszczędza to niepotrzebnego stresu maluszkowi i eliminuje kłopoty związane z przewożeniem dziecka, narażaniem na stres itp. Oczywiście umawiając się z Państwem nie określamy czasu trwania sesji, poświęcimy go tyle ile będzie trzeba dla uzyskania oczekiwanego efektu. Z doświadczenia wiemy, że cała sesja może potrwać dwie godziny, ale i kilka godzin. Wszystko zależy od modelki/modela, ale im zawsze wybacza się humory, kaprysy przyjmując je z cierpliwością i uśmiechem.

 

   

 

A z kąt tła, stroje i gadżety?

Oczywiście przyjeżdżając na sesję przywozimy niezbędny sprzęt fotograficzny typu lampy, blendy ale również tła, stroje, koszyczki itp. Jak najbardziej wskazane jest użycie elementów zastanych w Waszym mieszkaniu, typu tapeta, walizka, zabawki. Nada to zdjęciom indywidualnego, niepowtarzalnego charakteru.

 

 

   

ZAPRASZAMY!